Novinky

Akce svatební potahy, rautová sukně ZDARMA, košíčky na koláčky ZDARMA


Vánoční akce platná do 31.12. 2016. Při rezervaci a uhrazení zálohy do konce roku Vám zapůjčíme jako bonus při objednávce nad 50ks potahů rautovou sukni ZDARMA. Pro objednávky 35 a více potahů Vám nabízíme ZDARMA 50 ks košíčků na koláčky Platí na závazné rezervace a objednávky s uhrazenou zálohou do 31.12. 2016. Rezervovat můžete jak prostřednictvím eshopu, tak klasickou cestou (telefonicky, emailem).

Jak přidělat svatební potah na židli, jak uvázat svatební potah

Podívejte se jak snadno zavážete a přizpůsobíte naše svatební potahy jakékoliv židli. Výhodou těchto potahů je zejména univerzálnost, pasuje na většinu židlí, včetně kancelářských. Uzlem jednoduše potah dotáhnete a napnete jak je potřeba. Nevíte-li si rady, rádi Váms instalací pomůžeme. Půjčujeme svatební potahy po celé ČR. Po svatbě potahy složíte do krabice a my si je u Vás vyzvedneme.. Potahy po  svatbě u Vás vyzvedneme.
Pronájem potahů na židle pro penziony, hotely, restaurace, firmy

Pronajímáme svatební potahy na židle pro penziony, hotely, restaurace. Zajistíme obousměrnou dopravu k Vám i zpět (sběrnými službami či vlastním vozem) ! Jsme plátci DPH, při nákupu od nás ušetříte ! Potahy lze využít nejen na svatby ale i na firemní akce, slavnostní rauty a další. Zasíláme po celé ČR, případně nabízíme osobní asistenci s instalací. Zejména v regionech Litomyšl, Svitavy, Pardubice, Chrudim dokážeme nabídnout rychlou osobní asistenci v dojezdové vzdálenosti.

satenova-svatebni-potahy-na-zidle-litomysl-dolni-ujezd-30

 

Stránka 1 z 3 - 28 položek celkem