Novinky, Strana 2

Svatební agentura Litomyšl, Polička, Svitavy, Vysoké Mýto

Zajistíme pro Vaši svatbu svatební potahy na židle, vývazky, krabičky, dekorace a další zboží dle individuální poptávky. Půjčujeme i  svatební párty stany, skákací hrady na svatbu, zajišťujeme ozvučování a moderování. Naše svatební agentura vše zajistí. Zejména v  regionech Litomyšl, Polička, Svitavy, Vysoké Mýto Vám dokážeme nabídnout rychlou osobní asistenci. Ale působíme i vregionech Pardubice, Chrudim a jezdíme po celé ČR a dokážeme zajistit dopravu k Vám i od Vás.

Půjčujeme ubrusy na stoly

Půjčujeme ubrusy na stoly. Čtvercové ubrusy 140x140 cm i obdélníkové ubrusy 160x260 cm. Doprava po celé ČR.
pujcovna-ubrusy-pronajem-ubrusy-ctvercove-i-obdelnikove

Animační program na svatbu

Zajistíme animační  program na svatbu. zabavíme děti, přivezeme skákací hrad, zajistíme moderování, hry, soutěže, dětské koutky, bublifuk párty atd. Zajistíme i tvarování balonků, plackování, hry s obřími balony, malování na obličej a další. Cenu je nutné upřesnit dle rozsahu akce, program sestavujeme na míru. Více informací na http://www.akce-pro-deti.cz . .

Svatba svépomocí

Plánujete svatbu svépomocí ? Rádi Vám s tím pomůžeme. Půjčíme vám například svatební potahy, které si můžete jednoduše nainstalovat sami (rádi poradíme).

Svatební potah vzorek zdarma

Potřebujete si svatební potah osobně vyzkoušet  ? Zašleme Vám vzorek zdarma (můžeme zaslat eventuelně i mašle). Pokud si nevíte rady s výběreme konkrétního tipu potahu na židle, napište nám. Protože ale máme špatné zkušenosti s nepoctivými zákazníky, museli jsme přistoupit k naúčtování manipulačního poplatku, který Vám ale v plné výši odečteme z následné objednávky !!!

Svatební veletrh Pardubice

Ve dnech 29. - 30.1. 2016 se naše společnost bude prezentovat také na svatebním veletrhu v Pardubicích, který se koná v areálu ČSOB společnosti.

Svatba Chotovice, mašle na židle Chotovice

Svatba Chotovice. Mašle na svatební židle. Někdy je škoda nové židle zakrývat svatebním potahem a postačí i svatební mašle. Tak jako v Chotovicích u Nových Hradů.
masle-svatba-chotovice-1
mašle-svatba-chotovice-2

Mentolové mašle na židle

Půjčujeme <strong>mentolové svatební mašle</strong> na židle, <strong>potahy s mentolovými mašlemi</strong>. . Mašle jsou vhodné jako designový doplněk svatebních potahů.

svatebni-potahy-s-mentolovou-masli-celkovy

Stránka 2 z 3 - 28 položek celkem