Novinky, Strana 2

Jak přidělat svatební potah na židli, jak uvázat svatební potah

Podívejte se jak snadno zavážete a přizpůsobíte naše svatební potahy jakékoliv židli. Výhodou těchto potahů je zejména univerzálnost, pasuje na většinu židlí, včetně kancelářských. Uzlem jednoduše potah dotáhnete a napnete jak je potřeba. Nevíte-li si rady, rádi Váms instalací pomůžeme. Půjčujeme svatební potahy po celé ČR. Po svatbě potahy složíte do krabice a my si je u Vás vyzvedneme.. Potahy po  svatbě u Vás vyzvedneme.

Pronájem potahů na židle pro penziony, hotely, restaurace, firmy

Pronajímáme svatební potahy na židle pro penziony, hotely, restaurace. Zajistíme obousměrnou dopravu k Vám i zpět (sběrnými službami či vlastním vozem) ! Jsme plátci DPH, při nákupu od nás ušetříte ! Potahy lze využít nejen na svatby ale i na firemní akce, slavnostní rauty a další. Zasíláme po celé ČR, případně nabízíme osobní asistenci s instalací. Zejména v regionech Litomyšl, Svitavy, Pardubice, Chrudim dokážeme nabídnout rychlou osobní asistenci v dojezdové vzdálenosti.

satenova-svatebni-potahy-na-zidle-litomysl-dolni-ujezd-30

 

Svatební agentura Litomyšl, Polička, Svitavy, Vysoké Mýto

Zajistíme pro Vaši svatbu svatební potahy na židle, vývazky, krabičky, dekorace a další zboží dle individuální poptávky. Půjčujeme i  svatební párty stany, skákací hrady na svatbu, zajišťujeme ozvučování a moderování. Naše svatební agentura vše zajistí. Zejména v  regionech Litomyšl, Polička, Svitavy, Vysoké Mýto Vám dokážeme nabídnout rychlou osobní asistenci. Ale působíme i vregionech Pardubice, Chrudim a jezdíme po celé ČR a dokážeme zajistit dopravu k Vám i od Vás.

Půjčujeme ubrusy na stoly

Půjčujeme ubrusy na stoly. Čtvercové ubrusy 140x140 cm i obdélníkové ubrusy 160x260 cm. Doprava po celé ČR.
pujcovna-ubrusy-pronajem-ubrusy-ctvercove-i-obdelnikove

Animační program na svatbu

Zajistíme animační  program na svatbu. zabavíme děti, přivezeme skákací hrad, zajistíme moderování, hry, soutěže, dětské koutky, bublifuk párty atd. Zajistíme i tvarování balonků, plackování, hry s obřími balony, malování na obličej a další. Cenu je nutné upřesnit dle rozsahu akce, program sestavujeme na míru. Více informací na http://www.akce-pro-deti.cz . .

Stránka 2 z 4 - 34 položek celkem