Novinky, Strana 3

Svatební salon Litomyšl

Svatební salon Litomyšl. Jsme svatební internetový obchod a internetová půjčovna v Litomyšli. Působíme po celé ČR.

Svatební povlaky na židle

Pronajímáme povlaky na židle. Jinými slovy svatební potahy na židle. Krásné nové saténové potahy na židle. Univerzální rozměr hodící se na každou židli. Zašleme Vám je kdekoliv po ČR. Jsme internetová půjčovna povlaků na židle. Zajistíme dopravu k Vám i vyzvednutí kurýrem zpět. Nabízíme rychlé jednání, spolehlivou spolupráci na základě smlouvy, garanci kvality.

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-bez-masle

Levné svatební potahy na svatební židle

Nevíte kde půjčit kvalitní a levné svatební potahy na židle ? Zkuste to u nás.Potahy Vám dopravíme kamkoliv v ČR a zajistíme i jejich odvoz. Pronajímáme krásné univerzální svatební saténové potahy na židle.

Svatební mašle na židle

Zapůjčíme či prodáme Vám svatební mašle na židle z organzy. Půjčovna svatebních mašlí, momentálně máme k dispozici bílé svatební mašle, růžové svatební mašle, fialové svatební mašle, zelené svatební mašle. Na přání lze vyrobit za příplatek jakoukoliv jinou barevnou kombinaci.


pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-fialove-potahy-na-zidle

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-ruzove-potahy-na-zidle

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-zelene-potahy-na-zidle

Půjčovna svatebních potahů s dovozem i odvozem

Nabízíme Vám pronájem svatebních potahů s dopravou tam i zpět. Zapůjčíme Vám svatební potahy, zašleme na Vaši adresu a po svatbě si potahy náš kurýr na Vámi udané adrese vyzvedne. Vy je pouze zabalíte do krabice, vše ostatní zařídíme my - nemusíte chodit na poštu.  Nebojte se půjčit si potahy na internetu u nás !

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-bez-masle

Půjčovna svatebních potahů přes internet

Půjčovna svatebních potahů na židle. Půjčujeme univerzální saténové svatební potahy, které se hodí na většinu běžných židlí. Potahy Vám zapůjčíme buď osobně (a zároveň eventuelně předvedeme možnosti instalace) nebo Vám je zašleme poštou či sběrnou službou kamkoliv v ČR. Potahy lze instalovat bez mašle nebo s mašlí. Zároveň Vám můžeme nabídnout zpětné vyzvednutí potahů na vaší adrese (nemusíte chodit na poštu, kurýr si potahy po svatbě u Vás vyzvedne) !!!

Více informací najdete v našem eshop http://www.zajisteni-svateb.cz či na stránkách  http://www.svatebni-potahy-litomysl.cz . 

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-bez-masle

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-fialove-potahy-na-zidle

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-ruzove-potahy-na-zidle

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-zelene-potahy-na-zidle

Stránka 3 z 3 - 28 položek celkem