Novinky, Strana 3

Svatba svépomocí

Plánujete svatbu svépomocí ? Rádi Vám s tím pomůžeme. Půjčíme vám například svatební potahy, které si můžete jednoduše nainstalovat sami (rádi poradíme).

Svatební potah vzorek zdarma

Potřebujete si svatební potah osobně vyzkoušet  ? Zašleme Vám vzorek zdarma (můžeme zaslat eventuelně i mašle). Pokud si nevíte rady s výběreme konkrétního tipu potahu na židle, napište nám. Protože ale máme špatné zkušenosti s nepoctivými zákazníky, museli jsme přistoupit k naúčtování manipulačního poplatku, který Vám ale v plné výši odečteme z následné objednávky !!!

Svatební veletrh Pardubice

Ve dnech 29. - 30.1. 2016 se naše společnost bude prezentovat také na svatebním veletrhu v Pardubicích, který se koná v areálu ČSOB společnosti.

Svatba Chotovice, mašle na židle Chotovice

Svatba Chotovice. Mašle na svatební židle. Někdy je škoda nové židle zakrývat svatebním potahem a postačí i svatební mašle. Tak jako v Chotovicích u Nových Hradů.
masle-svatba-chotovice-1
mašle-svatba-chotovice-2

Mentolové mašle na židle

Půjčujeme <strong>mentolové svatební mašle</strong> na židle, <strong>potahy s mentolovými mašlemi</strong>. . Mašle jsou vhodné jako designový doplněk svatebních potahů.

svatebni-potahy-s-mentolovou-masli-celkovy

Svatební salon Litomyšl

Svatební salon Litomyšl. Jsme svatební internetový obchod a internetová půjčovna v Litomyšli. Působíme po celé ČR.

Svatební povlaky na židle

Pronajímáme povlaky na židle. Jinými slovy svatební potahy na židle. Krásné nové saténové potahy na židle. Univerzální rozměr hodící se na každou židli. Zašleme Vám je kdekoliv po ČR. Jsme internetová půjčovna povlaků na židle. Zajistíme dopravu k Vám i vyzvednutí kurýrem zpět. Nabízíme rychlé jednání, spolehlivou spolupráci na základě smlouvy, garanci kvality.

pujcovna-svatebni-potahy-na-zidle-bez-masle

Stránka 3 z 4 - 34 položek celkem